Bilgi ve Deneyimi Harmanlamak

  1. Anasayfa
  2. Bilgi ve Deneyimi Harmanlamak
  • Bilgi ve Deneyimi Harmanlamak

    Bilgi ve Deneyimi Harmanlamak

    Lukwise Röportajları - 3BK Eğitim ve Danışmanlık

Lukwise röportajlarında konuğumuz 3BK Eğitim ve Danışmanlık kurucu ortakları Bülent Korkut ve Burcu Korkut


3BK Eğitim firması hakkında bilgi alabilir miyiz?

Hem bilgi hem de deneyimi bir arada harmanlayan 3BK Eğitim Danışmanlık firması 2017 yılında iki ortakla kurulmuştur. Kendi alanlarında yetkin bir eğitmen ve danışman kadrosu bulunmaktadır. En önemli ilkesi değerdir. Değişen dünya koşullarında, firmaların değerini koruyarak ve artırarak iş yaşamlarında var olmaları ve başarıya ulaşmaları için gereken desteği sağlamaktadır.

Eğitimlerinizin içeriklerinde hangi alanlara odaklanıyorsunuz?

Başarının bir bütün olduğuna inanan bir firma olarak hem temelin güçlü olması hem de binanın işlevsel ve gösterişli olmasına önem gösteren içeriklere odaklanıyoruz. Finans, markalaşma, satış ve iletişime dair eğitim ve danışmanlıklar başlıca odaklandığımız konulardır.

Son yıllarda online-offline eğitim içeriklerinize neler eklediniz? Bu yıl için öne çıkan eğitimleriniz hangileri?

Gündem gereği ekonomik çalkantılar yoğun olduğundan özellikle finans eğitimlerimiz ön planda bulunuyor. Markalaşma, satışları artırmaya yönelik eğitimlerimiz de yoğun bir şekilde devam ediyor. Bununla birlikte, iyi hissetmenin önemi her zamankinden daha çok artması nedeniyle motivasyon eğitimlerini de dahil etmiş bulunuyoruz.

Offline olarak da web sitemizden alınabilecek şekilde finansal konulara ilişkin video eğitimlerimiz bulunmaktadır. Bu yıl içinde farklı konularda video eğitimlerimiz de eklenmek üzere hazırlanmaktadır.

Önümüzdeki dönemde 3BK olarak hedef ve beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Firmaların işlerine yaptıkları yatırımları, daha verimli ve işlevsel hale getirmeleri konusunda geniş kapsamlı çalışmalar yapmak önümüzdeki dönemde hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu kapsamda daha çok firmanın etkin bir şekilde büyümesine, beklenmeyen ve zor koşullar altında güvenli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmelerinde, etkili bir marka olmalarında her zamankinden daha çok destek olmayı planlıyoruz.


3BK Eğitim profil sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.