Müşteri Deneyimini Geliştirmek

  1. Anasayfa
  2. Müşteri Deneyimini Geliştirmek
  • Müşteri Deneyimini Geliştirmek

    Müşteri Deneyimini Geliştirmek

    Lukwise Röportajları - Berkem Canbeyli /Desk360

Lukwise Röportajlarında bu haftanın konuğu işortağımız Desk360 yönetici ortağı Berkem Canbeyli.

5N1K ile Desk360'ı ve hizmetlerini yakından tanıyoruz.


Ne?- Desk360 nedir? Bize birkaç cümlede Desk360 olarak ne yaptığınızı, ne tür bir hizmet sunduğunuzu anlatabilir misiniz?

 

Desk360, firmaların müşterilerinden aldığı tüm e-postaları, sosyal medya mesaj ve yorumları, mobil uygulamalara yapılan store yorum ve puanlamaları, web sitesi iletişim sayfaları üzerinden ve daha birçok farklı iletişim kanalından gönderilen tüm mesajları tek sayfada toplayıp yönetmelerini sağlayan bir müşteri destek platformu. 12 iletişim kanalını tek bir ekranda birleştirdik. Böylece firmaların tüm müşteri taleplerine daha hızlı cevap vermelerini ve müşteri deneyimlerini geliştirmesini sağladık.


"Müşteri destek platformu ile firmaların müşteri deneyimlerini geliştiriyoruz." Neden?- Desk360’ı kullanmak için bize bir kaç sebep söyleyebilir misiniz? Desk360’ı rakiplerinden farklılaştırdığını düşündüğünüz özellikleri belirtebilir misiniz?

 

Öncelikle, yalnızca firmaların müşterilerine harika bir destek deneyimi sunmasını sağlamıyoruz, biz de kendi müşterilerimizin, yani bizi kullanan firmaların her anlarında yanlarında oluyoruz. Desk360 kullanmaya karar verdikleri andan itibaren çok yönlü hizmet almaya da başlıyorlar. Kurulum için sayfalar dolusu dokümanlar göndermek yerine, tüm bu süreçleri entegrasyon uzmanımız ile birlikte yönetiyorlar, ayrıca platformdan yüzde yüz fayda alabilmeleri için kendilerine bir Başarı Yöneticisi (Success Manager) atıyoruz. Müşterilerimizi Desk360 yolculuklarının hiçbir anında yalnız bırakmıyoruz.


KVKK’ya %100 uyumlulukla çalışıyoruz.

 

Bunlara ek olarak müşterilerimizin talep, öneri ve isteklerini çok ciddiye alıyoruz. Ürün ekibimizin planlamalarına dahil ettiği geliştirmeleri kısa süre içinde geliştirip canlıya alıyoruz. Üstelik bu ekstra geliştirmeler için fazladan ödeme talep de etmiyoruz. Bizim ilk önceliğimiz, firmaların müşterilerine harika bir deneyim sunmasını sağlamak ve işlerini büyüttükleri sırada onlara yüzde yüz destek olabilmek.

 

Sanıyorum bizi ayrıştıran diğer önemli özelliğimiz ise veri güvenliğini son derece ciddiye almamız. Talep üzerine, Türkiye’deki firmaların müşteri verilerini yerli bir veri merkezinde tutmalarını sağlıyoruz ve KVKK’ya %100 uyumlulukla çalışıyoruz. Üçüncü-parti platformlara doğrudan entegre olabiliyoruz, dolayısıyla Desk360’ı kullandığı başka bir platform ile bağlamak isteyenler aracı platformlara başvurmak ve bağlantıyı bu platformlar üzerinden yapmak yerine, doğrudan entegre olabiliyorlar. Böylece müşteri verilerinin bu tarz aracı kurumlarla da paylaşılmamasını sağlıyoruz.

 

Nasıl?-Peki diyelim ki bir firma Desk360 kullanmaya karar verdi? Burada nasıl bir süreç bekliyor kullanıcıyı? Satın aldığı andan itibaren hemen kullanmaya başlayabiliyor mu? Bu süreçte destek ekiplerinize ne kadar ihtiyaç duyuluyor?

                                                         

Kullanıcı satın alma yaptığı gün Desk360’ı hemen kullanmaya başlayabilir. Önce birkaç saniye içinde doldurabilecekleri bir kayıt formu çıkıyor karşılarına. Bu formu doldurduktan sonra doğrudan platforma geçiş yapabilirler. Platforma girdikleri andan itibaren kullanıcılar kullanmak istedikleri tüm kanalları birkaç dakika içerisinde entegre edip talep akışını o anda başlatabiliyorlar. Örneğin, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya entegrasyonlarımız tek tıkla, yalnızca hesaba giriş yapılarak tamamlanan entegrasyonlar. E-posta, web iletişim formu, mobil uygulama gibi entegrasyonlar da yine aynı gün içinde kolayca Desk360’a entegre edebilir ve hemen kullanıma başlayabilirler. Zaten entegrasyon sürecinde sorun yaşayan kullanıcılarımız, entegrasyon uzmanımız ile ilerliyor.

 

Nereden?-Desk360’ı nereden satın alabiliriz? Şartlarınız, uygulama detaylarını nereden araştırabiliriz?

 

Desk360’ı incelemek için www.desk360.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm özellikler, şartlar ve kullanım koşulları burada detaylı olarak yer almaktadır. Ayrıca, platformun nasıl kullanıldığını demo ile tecrübe etmek isterseniz satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Desk360’ı bir de kendiniz denemek isterseniz 30 gün ücretsiz deneme sürümümüzü başlatabilir, size sağlayacağı faydaları bizzat kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

 

Ne zaman?-Desk360 ne zamandır hizmet veriyor? Başlangıçtan bugüne Desk360’ta neler değişti ve önümüzdeki dönemde ek özellikler görebilecek miyiz?

 

Desk360 diğer firmaların kullanımına çok kısa bir süre önce açıldı. 2020 yazı diyebiliriz. Gelişmekte olan bir ürün, bu yüzden hiç durmadan çalışıyoruz ve her ay yeni geliştirmeleri ve özellikleri canlıya alıyoruz. Örneğin, son geliştirdiğimiz özellik SLA (hizmet seviyesi sözleşmesi) ile artık kullanıcılar önceliklendirdikleri taleplere belirli hedefler koyabiliyor ve bu hedeflerin raporlamasını da detaylı bir şekilde inceleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra, sunduğumuz 12 kanal entegrasyonumuzu da zenginleştirmeye devam ediyoruz. Farklı kanalları da yakında zamanda Desk360’ın bünyesine katmış olacağız.

 

Kim?-Desk360’ın kurucuları, ekibi ve tabii Teknasyon tarafının buradaki rolü hakkında da bize bilgi verebilir misiniz?

 

Desk360 aslında Teknasyon’un kendi müşteri destek ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan bir ürün. Global piyasada isim yapmış birçok platformu kullanan, ancak istedikleri verimi alamadıkları için kendi destek yazılımlarını geliştirmeye karar veren Teknasyon, hantal ve zor kullanımı olan arayüzlere ait tabuları yıkarak her şeyin tek tıkla halledilebildiği yeni nesil bir platform geliştirdiler. Desk360 ekibi ise firmaların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için ürünü hiç durmadan geliştirmeye devam ediyor.

 

Son olarak Lukwise üyelerine Desk360 tarafından sunduğunuz avantajları buradan duyurmak ister misiniz?

 

Lukwise işbirliği ile kayıt olan tüm firmalara, 10 kullanıcıya kadar 6 ay ücretsiz üyelik fırsatı sunuyoruz. Bu fırsattan yararlanmak ise çok basit. Tek yapılması gereken, Business plan (https://desk360.com/tr/ucretlendirme)  ile bir üyelik başlatmak ve ekip arkadaşlarımızın kendilerine ileteceği kupon kodunu girmek. Bu fırsatın, müşteri iletişimini çok daha kolay ve pratik bir şekilde yönetmek isteyen firmalar için faydalı olacağını umuyoruz. Detaylı bilgi isterlerse her zaman info@desk360.com adresinden ulaşabilirler