Sağlık Sektöründe Süreçlere Güçlü Dokunuş

  1. Anasayfa
  2. Sağlık Sektöründe Süreçlere Güçlü Dokunuş
  • Sağlık Sektöründe Süreçlere Güçlü Dokunuş

    Sağlık Sektöründe Süreçlere Güçlü Dokunuş

    Lukwise Röportajları - Nuada Global

Lukwise röportajlarında konuğumuz Nuada Global Kurucu Ortakları Fatoş Alikılıç ve Merve Özkan. 


Ne?

Nuada hakkında bilgi alabilir miyiz? Kurumsal hedefleriniz nelerdir?

Gümüş ele sahip Nuada, bir tanrıçadır. Kendini sahip olduğu bu benzersiz gücü ile insanların hayatını iyileştirmeye adamıştır. Biz de iki kadın girişimci olarak Nuada’nın iyileştirici gücünü arkamıza alarak yola çıktık. Müşterilerimizin bugün bulundukları yere ulaşmak için farklı yollardan geçtiğini ve harika yolculuklar yaptıklarını biliyoruz. Bu yolculuğun yükünü hafifletmek ve daha iyi hikayeler yazmak için müşterilerimizle birlikte çalışmak en büyük önceliğimizdir.

Kuruluş vizyonumuz ise, “Uluslararası platformlarda sağlık sektörü süreçlerini iyileştiren ürün ve hizmetler geliştiren ve verimlilik artıran çözüm önerileri ile Türkiye'de öncü bir organizasyon olmak.”

 

Ne zaman?

Nuada ne zaman kuruldu? Kurulduğundan bugüne neler yaptı?

 

2021 yılında fikir temelleri atılan şirketimiz bu yılın başında faaliyete geçti. Geçmiş tecrübelerimiz bir yana, çok yoğun bir tempoyla başladık. Yurtiçi ve yurtdışı hastanelerde uzaktan eğitim, özel ve devlet sağlık kuruluşlarında danışmanlık serüvenlerimize atılmış olduk.

 

 

Neden? 

Uzun yıllardır çevik kültürün yaygınlaşması için çalıştığınızı görüyoruz. Neden bu konuda yoğunlaştınız? Sektörler bazında tecrübelerinizi duymak isteriz.

 

Dünyada sağlık sektöründe İngiltere ve Amerika’da 2000’lerin başından itibaren Yalın Yönetim uygulamaları benimsenmiştir. Türkiye ise bu konuda iyileştirmeler gösterse de tam anlamıyla çevik kültür ya da yalın yönetim benimsenmiştir diyemiyoruz. Ülkemizdeki yalın yönetime karşı direnci kırmak ve dönüşümün önündeki bazı doğru bilinen yanlışları düzeltmek için bu konuya yoğunlaştık.

 

Son 15 yıldır, NUADA ekip üyeleri kuruluş öncesi sağlık ve danışmanlık alanlarında mükemmel müşteri hizmeti sağlamıştır. 1000 saat üzerinden eğitim, 3000 saat üzerinde de danışmanlık tecrübemizi müşterilerimize aktarmak için sabırsızlanıyoruz.

 

 

Nasıl?

Eğitim  hizmetlerinizi nasıl sunuyorsunuz? Eğitimler öncesi ön hazırlık gerekiyor mu? Hangi ekiplere yönelik eğitim veriyorsunuz? Eğitim sonrası katılımcıları nasıl takip ediyorsunuz?

 

Hastanelerin organizasyonları sürekli gelişim içindedir. NUADA olarak sağlık sektöründe standartların dışına çıkarak interaktif ve katılımcıların sürekli etkileşimde olduğu bir eğitim anlayışı sunuyoruz. Hasta ile iletişimde olan tüm ekipler için eğitim seçeneklerimiz mevcut.

 

Eğitimlerimiz sağlık yönetimi ihtiyaçlarına göre oluşturulmaktadır. Tamamen özelleştirilebilirler ve tam gün veya yarım gün seçenekleri bulunmaktadır. Hasta davranışlarını anlamayı temel alan ve hastaneye özel çözümler geliştirmeyi hedefleyen eğitimlerimizin sonunda gerçek vaka çalışmaları ve atölye çalışmaları uygulanmaktadır.

 

Kim?

Uzman ekibinizi yakından tanımak isteriz.

 

Nuada olarak bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz; sağlık sektöründe hem sahada hem de hastanenin tüm birimleri ile yürüttüğümüz proje yönetimi tecrübesidir. Uzman eğitmenlerimiz Acıbadem Bilgi Sistemleri Departmanında Proje Yöneticisi olarak toplam 10 yılı aşkın da sektör deneyimine sahiptir. Ödüllü ve ilham verici birçok projenin lideri olmanın yanı sıra, farklı sektörlerde uzun yıllara dayanan Analiz ve Çevik Dönüşüm Proje Yönetimi deneyimine de sahiptirler.

 

Eğitmenliğin ötesindeki bu yolculukta size eşlik eden ekibimiz, şeffaflık ve dürüstlüğe bağlılıklarıyla öne çıkan, yer aldıkları her projeyi titizlikle tamamlamak için çalışan kadınlardan oluşmaktadır.


Nuada Global profil sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.